Imię z filcu do pokoju Nadii

Dekoracja z filcu literki Nadia

W ostatnim czasie dostaliśmy specjalne zamówienie. Dotyczyło ono wykonania imienia z filcu oraz kilku dodatkowych dekoracji do pokoju małej Nadii. Zdecydowałam, że dodatkami będą pompony wykonane z tiulu. Dostałam zdjęcia wcześniej zakupionych przez rodziców rzeczy takich jak, rożek, poduszki i kołderka. Dzięki temu już wiedziałam, że motywem przewodnim będą gwiazdki oraz to jakich kolorów się trzymać – jasny róż i delikatny szary plus elementy w kolorze białym.

Punktem wyjściowym było imię dziewczynki – Nadia. Użyłam filcu we wspomnianych wyżej kolorach, aby dopasować dekorację do całości. Tym razem jako zawieszkę uszyłam gwiazdkę (zazwyczaj była to kokardka).

Trzy tiulowe pompony stały się uroczym dopełnieniem całości. Dodatkowo wykonałam trzy gwiazdki w kolorze pomponów o różnej wielkości. Lubię bardzo jak coś ma kilka zastosowań. Gwiazdki mają z tyłu szlufki dzięki którym można nałożyć je na tasiemki od pomponów lub zrobić z nich osobną kompozycję. Słowem, opcji tyle ile pomysłów, zresztą zobaczcie sami.

Dekoracja Literki filc Nadia alovestudio.pl

Jeśli macie ochotę na podobne przedsięwzięcie dla chłopca, dziewczynki – piszcie. Postaram się coś zaproponować 🙂

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *