Nowe ozdoby, dekoracje i plakaty do pokoju dziecięcego

dekoracje i plakaty do pokoju dziecięcego

Witamy na blogu po dłuższej nieobecności i już spieszymy z usprawiedliwieniem. Otóż pracowaliśmy wspólnie nad nową gamą produktów.

Są to nowe ozdoby, dekoracje i plakaty do pokoju dziecięcego

Zaczęliśmy od burzy mózgów, analizy rynku oraz poruszenia własnej wyobraźni. W każdym z nas jest trochę dziecka… i tą twórczą część chcieliśmy w sobie uruchomić 😉 .Kamil zajął się projektowaniem. Od „deski kreślarskiej” po projekt na komputerze. Na tej podstawie powstały znormalizowane wzory nowych filcowych dekoracji. Każdy element został przemyślany tak, aby jak najefektywniej wykorzystać materiał jednocześnie osiągając zadawalający efekt końcowy. Do tej pory wszystko było raczej kwestią przypadku ;).

Sporo czasu spędziliśmy nad zestawieniem kolorów. Kilka odcieni niebieskiego dla chłopców oraz różne odcienie różu dla dziewczynek. Sięgnęliśmy także po ciekawe rozwiązania takie jak filc dekoracyjny zdobiony kropkami.

Kolory przeszyć także zostały przemyślane. Pozostają kontrastujące tam, gdzie mają podkreślić charakter danego elementu. W miejscach, które mają pozostać jednolite, przeszycia mają kolor użytego filcu.

Po stworzeniu wszystkiego na komputerze przyszedł czas na wykonanie. To jest już moje zadanie. Pozostaje jedynie wyczekać na moment kiedy syn pójdzie spać, aby można było rozpocząć prace (wszystkie mamy znają chyba taki schemat…). Kamil wykonał szablony na każdy nawet najmniejszy element. Dzięki temu jest możliwe dokładne odwzorowanie tego co sobie zaplanowaliśmy.

Chcemy prezentować dekorację w dwóch opcjach. Jedna z indywidualnie wyszytym imieniem dziecka, a druga bez. Wówczas w to miejsce proponujemy delikatny akcent w postaci trzech wszytych guzików.

Tak jak wspomniałam zaprojektowaliśmy także nowe plakaty powiązane z każdą z filcowych ozdób.

Zanim zmodernizujemy zakładkę „Co robimy” na naszej stronie internetowej wstawiając wszystkie nowe produkty, uchylimy rąbka tajemnicy i podzielimy się wizualizacją jednego z nich.

ozdoby dekoracje z filcu i plakaty do pokoju dziecięcego

Dajcie znać co o tym myślicie w komentarzach.

Wierzymy w to, że pokój każdego maluszka może być jedyny w swoim rodzaju.

Nasze dekoracje do pokoju dziecięcego z filcu są ręcznie robione nigdy nie są dokładnie takie same, co sprawia, że są wyjątkowe.

W najbliższym czasie przedstawimy pozostałe nasze dekoracje oraz plakaty.

Ps. Już myślimy nad następnymi…

Życzymy miłego dnia. 🙂

Klaudia i Kamil Cz.

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *