Plakaty do pokoju chłopca i dziewczynki „Niegrzeczny Książę i Księżniczka”

plakaty do pokoju chłopca dziewczynki niegrzeczny książę księżniczka

Każdy z nas przeżywa chwile, w których nasze ukochane dziecko jest delikatnie mówiąc nie do wytrzymania. Mówi się o buncie dwulatka. Mi się wydaje, że jest to pojęcie względne, które można rozszerzyć o nieco szerszy zakres wiekowy 😉 . Nasz Antek ma już ponad dwa i pół roku… i rozrabianie we krwi. Tak jak praktycznie każde dziecko w tym wieku.

Stąd wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić plakat z dedykacją dla tych wszystkich… niegrzecznych. Myślę, że znajdzie się kilka pokoi dziecięcych do których taki plakat będzie pasował idealnie 😉 .

Tak powstały:

Plakaty do pokoju chłopca i dziewczynki „Niegrzeczny Książę i Księżniczka”

Niegrzeczny Książę:

Plakat do pokoju chłopca do pokoju dziecięcego

Niegrzeczna Księżniczka:

plakat do pokoju dziewczynki do pokoju dziecięcego

Czyli plakaty na bogato… po Królewsku.

A jeżeli chodzi o naszego niegrzecznego Księcia z bajki…  

… jak wspomniałem Antek ma już ponad dwa i pół roku, ilość energii jaką w sobie nosi nieraz nas zadziwia. Nie śpiąc w dzień ani minuty potrafi w łóżku wieczorem komentować bajki, które pół godziny wcześniej skończyliśmy opowiadać. Zanim zaśnie musi jeszcze zaaranżować kilka scen zabawkami z bajki pt. „Auta”. Cześć z nich ląduje za łóżkiem, wyciągamy je zazwyczaj następnego dnia z rana.

 Za dnia mistrz rozróby i wulkan energii. Mówi, że bałagan ma być ilekroć próbujemy coś posprzątać. Cytując Einsteina, „Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?” Nasz syn chyba doskonale to rozumie 🙂 .

Następnym plakatem jaki postawimy na półce nad łóżkiem naszego syna jest właśnie ”Niegrzeczny Książę” 🙂 . Jak zapewne się domyślacie mamy sporo plakatów w domu. Testujemy różne aranżacje i wystroje. Zachęcamy do upiększania każdego pomieszczenia w domu nie tylko pokoju dziecięcego.

Miłego dnia,

Kamil

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *