Pokój strażacki dla chłopca

Pokój strażacki dla chłopca alovestudio pl

Ostatnio nasz znajomy poprosił nas o zrobienie plakatu do pokoju swojego syna Piotrka. Dowiedzieliśmy się, że Piotrek marzy o tym, żeby zostać strażakiem. Jego tata już zaczął szykować pokój w stylu strażackim. Czerwone ściany zdominowały wnętrze. Brakowało ciekawych dekoracji. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie i dodać coś od siebie, aby pomóc wystroić ten

Pokój strażacki dla chłopca

Natchnienia szukaliśmy za oceanem 😉. Zdecydowaliśmy, że na plakacie dobrze będzie się prezentował wóz strażacki niczym z amerykańskich filmów. Wygląd miał wskazywać na to, że wóz właśnie wyjeżdża na akcję.

Jako że specjalizujemy się w tryptykach pozostało nam zaprojektowanie jeszcze dwóch plakatów. Środkowy plakat to hydrant. Nie ma chyba bardziej wymownej rzeczy kojarzącej się ze strażą pożarną, przy okazji uwielbianej przez większość czworonogów wyprowadzanych na spacery.

Trzeci plakat to kask strażacki. Na pewno Piotrek by świetnie w takim wyglądał. Nic tak nie działa na wyobraźnię dziecka jak przebranie się za swojego „super bohatera”.

Plakaty staraliśmy się utrzymać w naszych standardach, czyli stonowane kolory, białe tło – prosto, elegancko i z przekazem. Plakaty w naszym sklepie dostępne tutaj.

Piotrek dostał od nas jeszcze jeden mały prezent. Postanowiliśmy spersonalizować jego plakaty. Na rejestracji wozu strażackiego dodaliśmy imię. Pod przednią szybą zmieściliśmy rok urodzenia, na hydrancie miesiąc, a na kasku dzień. Wg nas plakaty wyszły całkiem fajnie, podobno Piotrkowi też się spodobały 🙂 .

Pokój strażacki dla chłopca Piotrek alovestudio pl

A tutaj jeszcze wizualizacja przykładowego pokoju zawierająca nasze plakaty w stylu strażackim.

plakaty dla dzieci dekoracje pokój chłopca strażak e

Od siebie życzymy wszystkim zapalonym strażakom, aby nie zgasł ich zapał i żeby ciągle podsycali swoje marzenia 😊

Gorące pozdrowienia,

Klaudia i Kamil

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *