Pomysł na balkon w bloku

pomysł\na balkon w bloku alovestudio pl

Miejsce do relaksu na świeżym powietrzu, wypicia porannej kawy lub wieczornej herbaty, taka mała namiastka ogrodu w bloku z wielkiej płyty – chodzi oczywiście o balkon 🙂 . Jesteśmy świeżo po remoncie i chcieliśmy przedstawić Wam nasz:

Pomysł na balkon w bloku

W zeszłym roku rozpoczęliśmy remont naszej małej oazy spokoju, tj. balkonu o powierzchni 4m2. Odświeżyliśmy ściany elewacji białą farbą. Barierki wyczyściliśmy i pomalowaliśmy na grafitowy kolor. Na ten sezon pozostawiliśmy sobie pomalowanie parapetu i dodanie „drabinki” na doniczki. Między doniczkami kilka modnych lampek solarnych. Wieczorem dają bardzo fajny efekt. Zakupiliśmy także nowe krzesła też w kolorze grafitowym, aby spasować wszystko kolorystycznie. Uwieńczeniem całości są kwiaty, które jeszcze całkowicie nie rozkwitły. W tym roku zdecydowałam się na pelargonię, komarzycę, petunię oraz bakopę. Polecam i zachęcam Was do odświeżenia i zadbania nawet o niewielki balkon na osiedlu. Uwierzcie mi nic tak nie poprawia nastroju jak poranna kawka na świeżym powietrzu wśród kwiatów w małym kąciku relaksu 🙂 .

pomysł\na balkon w bloku przed i po alovestudio pl

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

2 thoughts on “Pomysł na balkon w bloku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *