Ręcznie wykonywane ozdoby i wystrój wnętrz – przywitanie na blogu A.loveStudio

witamy, blog wystrój wnętrz ozdoby z filcu

Witamy Cię na naszej stronie i blogu,

Nazywamy się Klaudia i Kamil Czajkowscy. Chcieli byśmy zaprosić Cię do lektury i śledzenia naszego bloga, w którym tematyką przewodnią będzie:

  • Wystrój wnętrz – czyli jak tanio i zarazem nowocześnie odmienić swoje mieszkanie lub dom. Skupiamy się na pokojach dziecięcych do których sami wykonujemy oryginalne ręcznie robione ozdoby z filcu, a także projektujemy plakaty. Dodatkowo opisujemy krok po kroku w jaki sposób odświeżamy wygląd pozostałych pomieszczeń naszego mieszkania.Wykorzystujemy do tego celu kreatywne pomysły i rozwiązania np. związane z przemalowaniem lub odrestaurowaniem starych mebli lub samodzielnym wykonaniem różnych dekoracji.Jeżeli chcemy zakupić i dodać jakiś nowy akcent ozdobny do któregoś pokoju najczęściej korzystamy ze sklepowych promocji, o których także będziemy pisać i przypominać 🙂 . Wszystko po to, aby niewielkim kosztem osiągnąć zadowalający efekt końcowy, który sprawi, że mieszkanie będzie eleganckie i przytulne.
  • Renowacje mebli „z duszą”. Staramy się tchnąć nowe życie w stare meble, które naprawdę nas urzekły. Są to przede wszystkim fotele z lat 50-tych, i 60-tych, które wyszukujemy i poddajemy pełnej renowacji (w zależności od stanu w jakim się znajdują). Mebelki tego typu nadają jedyny w swoim rodzaju charakter każdemu z pomieszczeń, w których się znajdują. Odnowione wg indywidualnego pomysłu są po prostu niepowtarzalne 🙂 .

Jak i w życiu tak i na blogu mamy pewien podział ról.

  • Kamil zajmuje się administracją strony, wykonywaniem grafik oraz zdjęć (fotografia to jego hobby)
  • Klaudia zajmuje się prowadzeniem bloga oraz projektowaniem i ręcznym wykonywaniem ozdób z filcu i nie tylko. Dodatkowo pasja związana z wystrojem i upiększaniem wnętrz znajdzie odzwierciedlenie w regularnie publikowanych wpisach na blogu 🙂 .

Dziękujemy Ci za poświęcony i spędzony z nami czas i zachęcamy do śledzenia i komentowania pojawiających się artykułów.

Pozdrawiamy

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *