Witamy na naszej nowej stronie www – plakaty i dekoracje do pokoju dziecięcego

witamy na nowej stronie www alovestudio

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad naszą nową stroną www. Chcieliśmy, aby AlovestudiO przerodziło się w sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia. Rozwiązanie to ułatwi dostęp do wszystkich naszych produktów, polepszy czytelność i ułatwi dokonanie wyboru najlepszej dekoracji do pokoju dziecięcego.

Dzięki temu mamy teraz więcej czasu, aby skupić się na tworzeniu nowych produktów, możemy zatem swobodniej projetkować…

nowe plakaty i dekoracje do pokoju dziecięcego

Chcemy również więcej czasu poświęcić na nasz blog, który z powodów projektowania nowej strony www nieco zaniedbaliśmy.

W skrócie, co nowego…. :

  1. Nowe możliwości. Przygotowaliśmy zakładkę „Moje konto”. Po zalogowaniu się można tam sprawdzić: swoje zamówienia, pliki do pobrania, Adresy (można wprowadzić na stałe swój adres wysyłki), szczegóły swojego konta oraz zakładkę obserwowane produkty. Wszystko dla Waszej wygody 🙂
  2. Nowa kolorystyka i przejrzysty wygląd. Skorzystaliśmy z okazji i zdecydowaliśmy, że odświeżymy wygląd nowej witryny. Wybraliśmy elegancki miętowy kolor jako przewodni. Do tego dodaliśmy elementy czerwieni z poprzedniej strony. Dodatkowo podzieliliśmy wszystkie nasze produkty na kategorie: do pokoju chłopca i do pokoju dziewczynki. Każdy produkt dostał swoją galerię zdjęć, co ułatwia dokonanie wyboru.
  3. Szybkie zakupy, teraz to proste. Dzięki dodaniu do strony „koszyka” każdy produkt można szybko wybrać i kupić. Krok po korku zostaniemy przeprowadzeni przez cały proces zamówienia. Jeżeli chcemy, mamy także możliwość kliknięcia ikonki „małego serduszka” przy każdym zdjęciu i dodania produktu do ulubionych.
  4. Dostęp do FAQ (najczęściej zadawane pytania) – warto zajrzeć przed napisaniem do nas maila z pytaniem. Kontakt z klientem jest oczywiście dla nas ważny, niemniej jednak dzięki tej podstronie można od razu uzyskać odpowiedź na większość pytań.
  5. Łatwy kontakt z nami. Podstrona kontakt wyposażona jest dla wygody w formularz kontaktowy. Zostawiamy oczywiście także namiary do nas w postaci maila i telefonu.
  6. Nowe produkty – plakaty i dekoracje z filcu. Wraz z otwarciem nowej strony www przygotowaliśmy kilka nowości, zarówno plakatów jak i dekoracji z filcu. Zachęcamy do zajrzenia do sklepu
  7. Nasz Newsletter. Co prawda jeszcze w budowie, ale już niedługo będzie możliwość zapisania się na niego. Dzięki temu każdy otrzyma informacje o: naszych nowych produktach (plakatach, dekoracjach i nie tylko), nowych wpisach na blogu, nowych odcinkach bajki „Sówka Mema pdf”, a także o promocjach.
  8. Wysoka jakość obsługi. Informacja o zakupie wraz z niezbędnymi danymi dociera do nas natychmiastowo, dzięki czemu jeszcze szybciej uruchamiamy procedurę przygotowania i wysłania produktu.
  9. Na razie tylko blog, a wkrótce także kanał YouTube. To nasze plany na ten rok. Bądźcie z nami, uważamy że warto 🙂 !

Dziękujemy za dotychczasowe odwiedziny AlovestudiO.pl

Pozdrawiamy,

Kamil i Klaudia.

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *