Zestaw trzech plakatów z sowami do pokoju dziecięcego pt. „Rodzinka w komplecie”

plakat do pokoju dziecięcego sowy sowia rodzina

Myśleliśmy ostatnio nad nowymi plakatami do naszej coraz bogatszej kolekcji. Aż dziwne, że do tej pory nie skupiliśmy się nad motywem związanym z… sowami. Są to przecież ptaki symbolizujące mądrość rozwagę inteligencję. Chętnie każdy rodzic umieszcza je w pokoju dziecięcym w każdej postaci. Są to poduszki, maskotki różne inne ozdoby i w końcu także plakaty. Opracowaliśmy więc projekt:

Zestaw trzech plakatów z sowami do pokoju dziecięcego pt. „Rodzinka w komplecie”

Pomysł był taki, aby stworzyć zestaw eleganckich obrazków przedstawiających sowią rodzinę. Rozpoczęliśmy od szkiców w trakcie, których okazało się, że można stworzyć rozpoznawalną sowią postać stosując proste kształty. W tym przekonaniu utwierdził nas 2,5 – letni syn Antek rozpoznając ptaki przedstawione na plakatach 😉 .

Zdecydowaliśmy dodać nieco koloru, aby ożywić całość. Nie jesteśmy jednak rozrzutni w tym temacie. Większość plakatów utrzymujemy raczej w czarno-białych lub mocno stonowanych barwach. Wierzymy, że takie właśnie dekoracje najlepiej sprawdzają się w nowocześnie urządzanych wnętrzach pokoi dziecięcych.

Poniżej przedstawiamy efekty naszej pracy.

Plakaty sowy „Rodzinka w komplecie”

obrazki plakaty do pokoju dziecięcego sowy zestaw

W razie pytań pozostajemy jak zawsze do dyspozycji.

Jako, że wpis publikujemy wieczorem życzymy dobry S(n)ów 🙂 .

K&K

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *