Zobacz jak możesz pomóc Kacperkowi

Pomoc dla Kacpra Kopańskiego 8858 alovestudio pl

Już trochę nas znacie i wiecie, że projektujemy plakaty dla dzieci także na specjalne zamówienie. Każdy może nakreślić nam swoją wizję, a my próbujemy stworzyć plakat szyty na miarę oczekiwań. O takich projektach wspominamy na łamach naszego bloga oraz w mediach społecznościowych. O tym nowym projekcie też chcemy napisać, ponieważ jest dla nas naprawdę wyjątkowy.

Ostatnio napisała do nas Pani Martyna z zapytaniem o wykonanie plakatów dla synka Kacpra, który jeździ na wózku. Kacperek jest 11-letnim uśmiechniętym chłopcem. Mieliśmy okazję wymienić sporo maili z Panią Martyną – przesympatyczną osobą, którą serdecznie pozdrawiamy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się dużo więcej o tym niesamowitym chłopcu. Tak mówi o nim jego mama:

„Kacper jest cudownym jedenastoletnim chłopcem. Chłopcem, który w swoim życiu spotkał się z wieloma trudnościami. Jest po ponad 40 operacjach, a mimo wszystko, jest bardzo szczęśliwym i uśmiechniętym dzieckiem, które każdego dnia pokonuje kolejne przeszkody i prze do przodu. Każdego ranka gdy otwiera oczy wita nas uśmiechem. Uwielbia muzykę. Ma swoje ulubione utwory, przy których oddaje się tanecznemu szaleństwu. Mimo swoich wielu fizycznych ograniczeń uwielbia jazdę na rowerze, kąpiele w basenie i od ostatnich dwóch lat zakochany w narciarstwie. Kacper uczy nas wszystkich jak cieszyć się życiem. Jak brać z niego garściami. Od maja zeszłego roku wspaniale wywiązuje się z roli starszego brata. Dla nas rodziców jest istnym autorytetem.”

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy stworzyć dla Kacperka plakaty, które mamy nadzieję przypadną mu do gustu.

plakaty dla dzieci chłopiec na wózku inwalidzkim alovestudio pl

Z całego serca zachęcamy do pomocy Kacperkowi. Każda nawet symboliczna kwota się liczy – pomoże w leczeniu i przezwyciężaniu choroby.

Link na Facebook’atutaj można lepiej Poznać Kacperka

Pomóc można tutaj:

Link do pomocy Kacperkowi

lub wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto bankowe lub przekazując 1% podatku:

Pomoc dla Kacpra Kopańskiego 8858

Osobiście uważam, że Kacper jest dla nas wszystkim autorytetem. Często narzekamy na błahe sprawy i nie potrafimy cieszyć się, życiem. Kacper pokazuje, jak mimo trudności można być szczęśliwym i czerpać z życia pełnymi garściami.

Bardzo nam miło, że nasze plakaty udekorują pokój Kacperka. Mamy nadzieję, że zawsze będą przypominać, żeby: mierzyć wysoko, pokonywać przeszkody, i zdobywać góry.

Dużo zdrówka Kacperku !!

Klaudia i Kamil

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *