O nas

z pasji do wystroju wnętrz

Bardzo się cieszymy, że udało Ci się trafić właśnie na naszą stronę AlovestudiO.pl. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, zapoznasz się z naszymi pracami i pomysłami, może nawet na niektóre się skusisz??

Nasza strona adresowana jest do wszystkich, którzy szukają niebanalnych pomysłów na dekorację pokoju dziecięcego i nie tylko.

AlovestudiO powstało z potrzeby stworzenia magicznej przestrzeni dla „A”. Zapytasz, kto to jest „A”? otóż jest to mały chłopczyk o imieniu Antek, którego narodziny zmieniły nasze życie o 360 stopni. Dzięki niemu zdecydowaliśmy się na stworzenie magicznego miejsca, w którym będzie dorastał, marzył, śnił…

W tym celu zrealizowaliśmy i dalej realizujemy pomysły na oryginalny i niepowtarzalny wystrój wnętrz. Już nie tylko pokoju dziecięcego, ale także całego mieszkania czy domu. Początkowe hobby przerodziło się w prawdziwą pasję. Dzięki temu powstają:

Jedyne w swoim rodzaju, autorskie plakaty dla dzieci

Dziękujemy Ci za czas spędzony na naszej stronie. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez komentarze na blogu lub zakładkę „Kontakt”. Wpadaj do nasz często!

Antoś, Klaudia i Kamil.

Antoś Klaudia Kamil AlovestudiO plakaty dla dzieci

„Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak