Regulamin promocji „-15% rabatu na Twoje zakupy”

__________

1. Organizator promocji

Organizatorem promocji jest Sklep internetowy (dalej „Sklep internetowy”), działający pod adresem www.alovestudio.pl, prowadzony jest przez firmę Lapwing Kamil Czajkowski, z siedzibą w Świebodzicach (58-160) ul. Krzywoustego 20/7, NIP: 886 286 84 04 (dalej „Alovestudio”)

2. Przedmiot Regulaminu

Przedmiotem Regulaminu (dalej „Regulaminu”) jest określenie promocyjnych warunków nabycia zestawu plakatów lub pojedynczych plakatów z ramkami lub bez po obniżonej cenie zakupionych w sklepie internetowym Alovestudio.

3. Warunki promocji

  • Korzystanie z promocji oznacza akceptację niniejszego Regulaminu. Informacja o możliwości zapoznania się z Regulaminem przedstawiona jest na ulotce drukowanej dot. niniejszej promocji, gdzie podany jest adres strony internetowej z treścią przedmiotowego Regulaminu (https:/www.alovestudio.pl/promocja)
  • Alovestudio oferuje warunki promocyjne polegające na obniżeniu o 15% ceny zakupu zestawu plakatów lub pojedynczych plakatów z ramkami lub bez po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w drukowanej ulotce reklamowej. Promocja nie łączy się z innymi.
  • Z niniejszej promocji przewidzianej Regulaminem skorzystać może osoba pełnoletnia lub (za zgodą przedstawicieli ustawowych) niepełnoletnia osoba fizyczna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej lub osoba prawna (dalej „Użytkownicy”).
  • Niniejsza promocja obowiązuje od dnia 04.09.2021 do dnia 18.09.2021 do godz. 23:59:00.
  • Każdy Użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.
  • Promocja nie obejmuje darmowej wysyłki