Plakaty razem z TimoSimo

Różnego rodzaju ozdoby do pokoju dziecka – kocyki poduszki akcesoria dla dzieci – piękne i unikatowe handmade. To asortyment sklepu TimoSimo www.timosimo.pl. Gdy poznałem Małgosię – właścicielkę sklepu, dowiedziałem się, że nie ma w ofercie plakatów dla dzieci. Razem zgodziliśmy się, że dekoracje ścienne to bardzo ważny element wystroju pokoju dziecięcego.

Nie trwało to długo jak ustaliliśmy formę współpracy. Krótka burza mózgów, omówienie kolorystyki i charakteru obrazków. Małgosia szykowała już miejsce w swoim sklepie na nowy produkt, a ja zasiadłem do projektowania 😉

Coś dla najmłodszych

Tutaj byliśmy zgodni – plakaty z króliczkiem (baby bunny). Jest to idealne zwierzątko pasujące do wystroju większości pokoików dziecięcych dla noworodków i maluszków. Królik został ”wyposażony” w długie uszy, mały nosek, szeroki uśmiech. Klasyczny prosty design i pastelowe kolory. Tło – delikatny niebieski dla chłopców i pudrowy róż dla dziewczynek. myślę, że wszystkie te założenia zostały spełnione 😉 . Po kilku trafnych uwagach Małgosi dopięliśmy projekt do końca :), a oto efekty:

Baby Bunny do pokoju dziewczynki. Rozmiar 50x70cm – dostępny w antyramie z plexi

Baby Bunny do pokoju chłopca. Rozmiar 50x70cm – dostępny w antyramie z plexi

Coś dla „starszaków”

Do pokoju chłopca przygotowaliśmy zaawansowany technologicznie plakat… bo z robotem 😉 . Mali wynalazcy lubią takie cuda techniki, które często goszczą na ścianach w ich pokojach. Taka dekoracja może zmotywować małego odkrywcę do twórczej zabawy np. klockami lego. Hasło „Hello World”, bo przecież świat stoi otworem przed małymi wynalazcami. Prosty design z przewagą białego koloru – dekoracja prasuje praktycznie do każdego koloru ściany. Tak się prezentuje nasz robo-plakat:


Plakat Robot do pokoju chłopca. Rozmiar 50x70cm – dostępny w antyramie z plexi

Dla dziewczynek przygotowaliśmy coś bardziej delikatnego, zwiewnego i zarazem eleganckiego. Dekoracja przy której aż chce się tańczyć 😉 – plakat: mała balerina. Doskonale pasuje do pokoju dziewczęcego w skandynawskim stylu. Pastelowy róż w połączeniu z lekką szarością i białym tłem. Efekt naszej współpracy poniżej:


Plakat Ballerina do pokoju dziewczynki. Rozmiar 50x70cm – dostępny w antyramie z plexi

Plakaty Są dostępne pod tym linkiem. Napiszcie co o nich myślicie? Jeżeli takie wzory zdobędą Wasze uznanie nie wykluczamy przyszłych wspólnych projektów razem z Małgosią z TimoSimo. W końcu przyświeca nam jeden wspólny cel… upiększanie pokoi dziecięcych, w których wszystkie pociechy dorastają marzą i śnią.

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

1 thoughts on “Plakaty razem z TimoSimo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *