Darmowe Plakaty Świąteczne z Mikołajem oraz List do Mikołaja wzór do druku

darmowe plakaty dla dzieci ze Świętym Mikołajem alovestudio pl

Hoł hoł hoł… wielkimi krokami idą Święta. Wszystkie GRZECZNE dzieci mogą spodziewać się prezentów… pytanie tylko jakich? Aby ułatwić zadanie Świętemu Mikołajowi niezbędne jest wysłanie do niego listu. Podczas jego pisania ożywa dziecięca fantazja. Dzieci w zawrotnym tempie punktują to co chały by dostać, a w tym czasie rodzice mocno trzymają się za portfel obserwując listę życzeń swoich pociech 😉 .

Jeżeli na którymś miejscu w liście do Św. Mikołaja znajdą się plakaty na ścianę koniecznie zajrzyjcie do naszego SKLEPU TUTAJ. Na pewno znajdziecie idealny podarek w postaci zestawu motywacyjnych plakatów do pokoju dziecięcego – prezent inny niż wszystkie 😉

My z kolei jako prezent dla Was udostępniamy do pobrania jedyny w swoim rodzaju:

List do Mikołaja wzór do wydruku

Pobierz List do Mikołaja wzór do wydruku
List do Mikołaja wzór do wydruku alovestudio pl 2

Teraz pełna lista życzeń może być w czytelny sposób wypunktowana, żeby Elfy o niczym nie zapomniały. U naszego synka jest już wszystko pod kontrolą. List nadany i to priorytetem. Jak sam stwierdził – w tym roku był niezwykle grzeczny i jest pewny swego 😉 . W tym miejscu jako zadowoleni rodzice musimy przyznać mu całkowitą rację.

No i … nie składamy jeszcze broni – przygotowaliśmy dla Was kolejny skromny prezent czyli:

Plakaty ze Świętym Mikołajem do druku. Rozmiar kartki A4 – do pobrania poniżej

Pobierz Plakaty - Wierzę w Św. Mikołaja A4

——

Darmowe plakaty z Mikołajem do druku Święty Mikołaj Alovestudio

Informujemy wszem i wobec, że można u nas zamówić inne rozmiary wspomnianych plakatów. Dostępny jest rozmiar 30x40cm oraz 50x70cm. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie te właśnie plakaty są w promocyjnej cenie – Idź do sklepu.

Pozdrawiamy ciepło i czekamy z niecierpliwością na 6 grudnia 🙂

P.S. jak wydrukujecie, albo zakupicie nasze plakaty i powiesicie je na ścianie prześlijcie nam proszę zdjęcie 🙂 motywuje to nas do dalszego projektowania, wymyślania i tworzenia – nasz facebook i instagram: „alovestudiodesign”

Dziękujemy 🙂

Klaudia i Kamil

Zapisz się na Newsletter!
Przeczytałem i akceptuję regulamin strony i politykę prywatności - MailChimp ( more information )
Zapisz się na nasz Newsletter. ZYSKUJESZ 3 x "P" czyli informacje o nowych: 1. Promocjach, 2. Produktach i 3. Postach na blogu - WSZYSTKO prosto na Twój e-mail. W prezencie do pobrania bajk pdf.
Bez spamu. Tylko konkretne informacje o naszych nowościach i promocjach !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *